| Body: | Plywood, Polyurethane foam |
| Legs: | Wood |
| Upholstery: | Fabric |
| Width: | 53 cm |
| Depth: | 61 cm |
| Height: | 82 cm |
| Seat width: | 46 cm |
| Seat depth: | 41 cm |
| Seat height: | 48 cm |
| Backrest height: | 37 cm |
Elicia Smoke Grey Chair Discover the Elicia Smoke Grey chair, perfect for the kitchen or Horeca spaces!
Comfortable and elegant, with durable wooden legs and soft eco-leather upholstery.
Height of 86 cm and width of 42 cm - ideal for a refined decor!
Choose elegance and comfort for your interior.